Prindi

Keskkonnaameti välja kuulutatud riigihanked, mille eeldatav maksumus ületab 10 000 EUR km-ta, on leitavad Riigihangete registri kodulehel https://riigihanked.riik.ee. Otsingumootorisse tuleb kirjutada Hankija nimetus „Keskkonnaamet“ ja soovi korral täita ka muud väljad, nagu viitenumber, CPV kood, avaldamise ajavahemik jne. Kõik Keskkonnaameti hankemenetlused viiakse läbi E-riigihangete keskkonnas. Informatsioon avaldatud riigihangete kohta on huvilistele Riigihangete registris avalikult kättesaadav, (hanketeateid Keskkonnaameti kodulehel ei dubleerita).

Huvitatud hankes osalemiseks sisenege ID-kaardi või mobiil ID-ga autentides ja pääsete ligi hankedokumentidele ja küsimustele-vastustele. Hankes osalemiseks tuleb Hankijale avaldada enda kontaktandmed, registreerudes hanke juurde hanke üldandmete või hankes osalejate lehel. Pakkumused tuleb esitada elektrooniliselt E-riigihangete keskkonnas hiljemalt hanketeates ja hankedokumentides määratud ajaks.

NB! Informatsioon Euroopa Regionaalarengu Fondist rahastatava programmi „Kaitsekorralduskavade ja liikide tegevuskavade koostamine looduse mitmekesisuse säilitamiseks“ hangete kohta on lisaks E-riigihangete keskkonnale dubleeritud ka rubriigis "Välja kuulutatud". Ülejäänud Keskkonnaameti hanked kajastuvad ainult E-riigihangete keskkonnas (https://riigihanked.riik.ee)