Language switcher

You are here

Vabariigi Valitsus kinnitas Keretü looduskaitseala kaitse-eeskirja

Eesti Vabariigi Valitsus kinnitas 04.10.2018 määrusega nr 91 Keretü looduskaitseala kaitse-eeskirja. Kaitse-eeskiri on avaldatud Riigi Teataja I osas 09.10.2018, 1 ning see jõustub 19.10.2018. Määruse, seletuskirja ja kaardiga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehel (www.riigiteataja.ee) ja siinse teate allosas.

Keretü looduskaitseala moodustati Kerretü raba ning seda ümbritsevate koosluste ning seal elavate liikide kaitseks. Määrusega liideti olemasolevad püsielupaigad, muudeti kaitsekorda, laiendati kaitstavat ala, et tagada seal leiduvate kaitsealuste liikide elupaikade parem kaitse. Kaitsealale jäävad kaks I kategooria ja kuus II kategooria ning III kategooria kaitsealuste liikide elupaigad ja kasvukohad.

Küsimuste tekkimisel või konkreetsemate käitumisjuhiste saamiseks on kontaktisikuks Keskkonnaameti kaitse planeerimise büroo spetsialist Kerttu Elm (tel 680 7913, e-post kerttu.elm@keskkonnaamet.ee).

Keretü looduskaitseala on Eesti jaoks olulise väärtusega, mida tuleb hoida ja kaitsta. Täname, et aitate kodumaa väärtusi hoida.

Määrus (94.31 KB, PDF)

Seletuskiri (924.48 KB, PDF)

Kaart (241.07 KB, JPG)

 


About Estonia

Get closer acquainted with Estonia, coming here for a visit, studies, business or investments!

Estonian Official Gateway

Get closer acquainted with Estonia and see what are the most important facts and main areas of activity here.

Digital Society

Estonia has
transformed itself into
one of Europe’s business success stories of the last decade, mainly thanks to the sophisticated e-solutions available here.

Follow our updates in social media