Language switcher

You are here

Keskkonnaamet kutsub keskkonnahariduse infopäevadele

2017. aasta keskkonnahariduse infopäev Raplas. Pildistas Piret Eensoo.
2017. aasta keskkonnahariduse infopäev Raplas. Pildistas Piret Eensoo.

Tänasest kuni oktoobrini toimuvad maakondlikud infopäevad, kus tutvustatakse õpetajatele, kooli- ja huvijuhtidele piirkondlikke võimalusi keskkonnahariduslikeks tegevusteks.

Keskkonnaamet kutsub õppeaasta alguses kooli- ja lasteaiaõpetajaid, haridus- ja huvijuhte tavapärastele kohtumistele looduskeskuste esindajatega ning teiste keskkonnahariduslike tegevuste pakkujatega. Infopäevad saavad alguse täna Rakveres toimuval Lääne-Viru hariduse päeval ja kestavad erinevates maakondades kogu septembrikuu.

„Eestis on terve rida keskkonnaharidusse panustajaid, mitteformaalse hariduse pakkujaid, kes aitavad omalt poolt täiendada traditsioonilist õppetööd temaatiliste väljasõitude, ekspositsioonide ja muude ettevõtmistega. Sageli on noorte keskkonnateadmised head, ent millegipärast ei rakendata neid teadmisi päris elus. Seetõttu soovimegi pakkuda keskkonnahariduslikke tegevusi, kus on ühendatud nii teadmised, igapäevaelu kui ka meid ümbritsev keskkond,“ ütles Keskkonnaameti keskkonnahariduse osakonna juhataja Maris Kivistik.

Infopäevad toimuvad erinevates kohtades ja erineva päevakavaga, kuid igal pool saab silmast silma kohtuda looduskeskuste esindajate ning teiste keskkonnahariduslike tegevuste pakkujatega. Lisaks teeb Keskkonnaministeeriumi keskkonnateadlikkuse nõunik ja Tallinna Ülikooli teadur Liisa Puusepp ettekande koosõppimise ja -õpetamise väljakutsetest keskkonnahariduses. Tutvustatakse keskkonnahariduse ja -teadlikkuse tegevuskava olulisemaid punkte, haridusasutuste enesehindamise mudelit Rohepeegel ja palju muud asjakohast.

Infopäevadel osalemiseks tuleb eelnevalt registreeruda vastava maakonna kontaktisiku kaudu. Infopäevade toimumiskohad, ajad ja muu lisainfo leiab Keskkonnaameti kodulehelt https://www.keskkonnaamet.ee/et/eesmargid-tegevused/keskkonnaharidus/kes....

Lisainfo:
Maris Kivistik
Keskkonnaameti keskkonnahariduse osakonna juhataja
e-post: maris.kivistik@keskkonnaamet.ee
telefon: 5183 249

Sille Ader
Keskkonnaameti pressiesindaja
e-post: Sille.ader@keskkonnaamet.ee
telefon: 5745 0332


About Estonia

Get closer acquainted with Estonia, coming here for a visit, studies, business or investments!

Estonian Official Gateway

Get closer acquainted with Estonia and see what are the most important facts and main areas of activity here.

Digital Society

Estonia has
transformed itself into
one of Europe’s business success stories of the last decade, mainly thanks to the sophisticated e-solutions available here.

Follow our updates in social media