Sa oled siin

Abruka looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaministri 4. juuni 2019. a käskkirjaga nr 1-2/19/413 on algatatud määruse „Abruka looduskaitseala kaitse-eeskiri” menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja ja kaardimaterjaliga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal Keskkonnaameti Kuressaare kontoris (Tallinna 22, Kuressaare) ja Saaremaa Vallavalitsuses (Tallinna 10, Kuressaare) ning siinse teate allosas ajavahemikus 30.01.–23.02.2020.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatava kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.
 
Oma parandusettepanekud ja vastuväited Abruka looduskaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lääne regioonile (Tallinna 22, Kuressaare 93819 või info@keskkonnaamet.ee) hiljemalt 23.02.2020.

Kaitse-eeskirja eelnõu avalik arutelu 17. märtsil 2020. a kell 15 Keskkonnaameti Kuressaare kontori I korruse saalis jääb koroonaviiruse leviku ennetamise tõttu ära. Kuna avaliku väljapaneku perioodil eramaaomanikelt eelnõu kohta ettepanekuid ega vastuväiteid ei esitatud, teeme looduskaitseseaduse § 9 lõike 8 alusel ettepanku avalikku arutelu mitte korraldada

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2020. aastal. 

Lisainfo: Kadri Paomees, 452 7764, kadri.paomees@keskkonnaamet.ee.

Materjalid:
Kaitse-eeskiri (226.77 KB, PDF)
Seletuskiri (424.98 KB, PDF)
Kaitseala kaart (130.89 KB, JPG)
Hoiuala Kaart (129.73 KB, JPG)
 

Foto: Abruka laialehine mets. Kadri Paomees

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.