Sa oled siin

Laidu saare LKA ja Kesselaiu MKA kaitse-eeskirjade muutmine

Keskkonnaministri 1. novembri 2016. a käskkirjaga nr 1080 on algatatud määruse „Laidu saare looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmine” menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja ja kaardimaterjaliga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal Keskkonnaameti Kuressaare kontoris ajavahemikus 01.-16.12.2016.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatava kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Laidu saare looduskaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lääne regioonile (Tallinna 22, Kuressaare 93819 või laane@keskkonnaamet.ee) hiljemalt 16.12.2016.

Kaitseala kaitse-eeskirja muutmise asjus avalikku arutelu ei toimu, kui selleks ei avaldata soovi avaliku väljapaneku jooksul.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2017. aastal.

Materjalid tutvumiseks:

Laidu saare LKA määruse eelnõu (44.87 KB, DOCX)

Laidu saare LKA seletuskiri (65.67 KB, DOCX)

Laidu saare LKA kaart (709.99 KB, JPG)

 

Keskkonnaministri 2. novembri 2016. a käskkirjaga nr 1089 on algatatud määruse „Kesselaiu maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine” menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja ja kaardimaterjaliga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal Keskkonnaameti Kuressaare kontoris ja Muhu Vallavalitsuses ajavahemikus 01.–28.12.2016.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatava kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Kesselaiu maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lääne regioonile (Tallinna 22, Kuressaare 93819 või laane@keskkonnaamet.ee) hiljemalt 28.12.2016.

Eelnõu avalik arutelu toimub 17. jaanuar 2017 kell 15 Muhu lasteaia saalis (Liiva küla, Muhu saar).

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitsekaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2017. aastal. 

Materjalid tutvumiseks:

Kesselaiu MKA määruse eelnõu (40.65 KB, DOCX)

Kesselaiu MKA seletuskiri (68.31 KB, DOCX)

Kesselaiu MKA kaart (955.16 KB, JPG)

Lisainfo: Kadri Paomees, Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist, 452 7764, kadri.paomees@keskkonnaamet.ee

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.