Sa oled siin

Vääna maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet teatab, et keskkonnaministri 13. veebruari 2017. a käskkirjaga nr 195 on algatatud määruse „Vääna maastikukaitseala kaitse-eeskiri” muutmise menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja ja kaardiga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal ajavahemikus 20. märts 2017 – 10. aprill 2017 Keskkonnaameti Harju kontoris, Harku Vallavalitsuses ja Keskkonnaameti kodulehel www.keskkonnaamet.ee.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatud kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Parandusettepanekud ja vastuväited Vääna maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaametile (Viljandi mnt 16, 11216 Tallinn või elina.einaru@keskkonnaamet.ee) hiljemalt 10. aprilliks 2017.

Eelnõu avalik arutelu toimub 27. aprillil 2017 kell 16 Vääna Külakojas (Külakoja tee 2, Vääna).

Kui nimetatud tähtajaks ei ole määruse eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Peale avalikustamist esitatakse eelnõu orienteeruvalt veebruaris 2018. aastal ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti aprillis 2018. aastal.

Materjalid tutvumiseks:

Kaitse-eeskirja eelnõu (137.72 KB, PDF)

Seletuskiri (219.98 KB, PDF)

Vääna hoiuala kaart (306.93 KB, JPG)

Vääna maastikukaitseala kaart (297.43 KB, JPG)

Lisainfo: Elina Einaru, Keskkonnaameti kaitse planeerimise büroo kaitse planeerimise spetsialist, elina.einaru@keskkonnaamet.ee, 674 4807 

Tõlinõmme järv. Foto: Liis Jääger

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.