Sa oled siin

Keema järvede kaitseala kaitse alt välja arvamise eelnõu avalikustamine

Keskkonnaamet teatab, et keskkonnaministri 7. märtsi 2017. a käskkirjaga nr 267 „Keema järvede kaitseala kaitse alt välja arvamise menetluse algatamine“ algatati menetlus Keema järvede kaitseala kaitse alt välja arvamiseks. Menetlust viib läbi Keskkonnaamet.

Määruse eelnõu, seletuskirja ja ekspertiisiga on võimalik tutvuda Keskkonnaameti Võru (Karja 17a, Võru) kontoris 17. mai – 22. juuni 2017. a. Materjalidega saab tutvuda ka Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee.

Parandusettepanekud ja vastuväited kaitsealuse objekti kaitse alt välja arvamise kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lõuna regiooni aadressil Karja 17a, Võru 65608 või e-posti aadressil louna@keskkonnaamet.ee hiljemalt 22.06.2017.

Ühtlasi teeme looduskaitseseaduse § 9 lg 4 p 3 alusel ettepaneku arutada asja ilma avaliku aruteluta. Vastava ettepanekuta avalikku arutelu ei korraldata.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole määruse eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Peale avalikustamist esitatakse eelnõu orienteeruvalt detsembris 2017. aastal ministeeriumitevahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti veebruaris 2018. aastal.

Materjalid tutvumiseks:

Määruse eelnõu (25.02 KB, DOCX)

Seletuskiri (36.16 KB, DOCX)

Ekspertiis (P. Tomson) (8.39 MB, PDF)

Lisainfo: Kerttu Elm, 680 7913,  kerttu.elm@keskkonnaamet.ee

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.