Sa oled siin

Sadramõtsa looduskaitseala kaitse-eeskirja eelnõu avalikustamine

Keskkonnaamet teatab, et keskkonnaministri 29. mai 2017. a käskkirjaga nr 597 on algatatud määruse „Sadramõtsa looduskaitseala moodustamine ja kaitse-eeskiri“ eelnõu menetlus, millega moodustatakse Sadramõtsa metsise püsielupaiga põhjal Sadramõtsa looduskaitseala. Kaitse-eeskirja kinnitamise menetlust viib läbi Keskkonnaamet.

Määruse eelnõu, seletuskirja ja ekspertiisiga on võimalik tutvuda Keskkonnaameti Võru (Karja 17a, Võru) kontoris ja Rõuge Vallavalitsuses 19. juunist – 16. juulini 2017. a. Materjalidega saab tutvuda ka Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee.

Parandusettepanekud ja vastuväited kaitsealuse objekti kaitse alt välja arvamise kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lõuna regiooni aadressil Karja 17a, Võru 65608 või e-posti aadressil louna@keskkonnaamet.ee hiljemalt 16.07.2017.

Kaitseala kaitse-eeskirja avalik arutelu toimub 3. augustil 2017 kell 15.00 Rõuge Vallavalitsuses (Ööbikuoru 4, Rõuge), kus tutvustatakse laekunud küsimusi ja ettepanekuid.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole määruse eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Peale avalikustamist esitatakse eelnõu orienteeruvalt veebruaris 2018. aastal ministeeriumitevahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti mais 2018. aastal.

Materjalid tutvumiseks:

Määruse eelnõu (37.06 KB, DOCX)

Seletuskiri (54.57 KB, DOCX)

Ekspertiis (4.18 MB, PDF)

Kaart (253.38 KB, JPG)

Lisainfo: Kerttu Elm, 680 7913, kerttu.elm@keskkonnaamet.ee

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.