Sa oled siin

Tonja-Karisilla-Värska looduspargi riikliku kaitse alt välja arvamine

Keskkonnaministri 17. mai 2017. a käskkirjaga nr 539 „Tonja-Karisilla-Värska looduspargi kaitse alt välja arvamine“ on algatatud Põlva maakonnas Mikitamäe ja Värska vallas asuva Tonja-Karisilla-Värska looduspargi kaitse alt välja arvamise menetlus. Kaitse alt välja arvamise menetlust viib läbi Keskkonnaamet.

Materjalidega on võimalik tutvuda Keskkonnaameti Räpina kontoris (Kalevi 1a, Räpina), Värska (Pikk 12, Värska) ja Mikitamäe ( Mäe 27, Mikitamäe) Vallavalitsustes ning Keskkonnaameti kodulehel 12. oktoobrist - 10. novembrini 2017. a.

Keskkonnaamet teeb LKS § 9 lg 4 p 3 alusel ettepaneku arutada asja ilma avaliku aruteluta.

Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu orienteeruvalt jaanuaris 2018 ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2018. a lõpus.

Materjalid tutvumiseks:

Määruse eelnõu (186.84 KB, PDF)

Seletuskiri (337.65 KB, PDF)

Lisainfo: Reet Reiman, 680 7910, reet.reiman@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.