Sa oled siin

Mäetaguse maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet teatab, et kavandamisel on Vabariigi Valitsuse 2006. a määruse nr 109 „Mäetaguse maastikukaitseala kaitse-eeskiri” muutmine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus selgitatakse kaitse-eeskirja muutmise vajadust ning planeeritavaid muudatusi kaitsekorras.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema Mäetaguse maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamises. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Parandusettepanekud ja vastuväited Mäetaguse maastikukaitseala kavandatava kaitse-eeskirja muutmise kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Rakvere kontori aadressil Kunderi 18, Rakvere 44307 või liggi.namm@keskkonnaamet.ee hiljemalt 22.08.2017. Kavandatavaid kaitsekorra muudatusi tutvustav arutelu toimub 24.08.2017 kl 15.00 Mäetaguse vallavalitsuses, Mäetaguse mõisas.

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2017. aasta lõpus keskkonnaministrile määruse „Mäetaguse maastikukaitseala kaitse-eeskiri” eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (842.84 KB, PDF).

Lisainfo: Liggi Namm, 325 8404, liggi.namm@keskkonnaamet.ee

Mäetaguse maastikukaitseala. Foto: Keskkonnaamet

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.