Sa oled siin

Emumäe maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet teatab, et kavandamisel on Vabariigi Valitsuse 1998. a määruse nr 291 „Emumäe maastikukaitseala kaitse-eeskiri” muutmine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus selgitatakse kaitse-eeskirja muutmise vajadust ning kaitseala välispiiri ja kaitsekorra muudatusi.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda Keskkonnaameti Rakvere kontoris ning Rakke vallavalitsuses 30.03.2017–13.04.2017. Dokumendiga on võimalik tutvuda ka Keskkonnaameti veebilehel http://www.keskkonnaamet.ee. Soovi korral võib dokumenti küsida kaitse planeerimise spetsialist Liggi Nammilt e‑postiga liggi.namm@keskkonnaamet.ee.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema Emumäe maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamises. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Emumäe maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmise eelnõu väljatöötamise kavatsuse tutvustamine toimub 30.03.2017–13.04.2017. Palume Teil esitada oma põhjendatud parandusettepanekud ja vastuväited Emumäe maastikukaitseala kavandatava kaitse-eeskirja muutmise kohta kirjalikult Keskkonnaameti Rakvere kontori aadressil Kunderi 18, Rakvere 44307 või pohja@keskkonnaamet.ee hiljemalt 19.04.2017. Väljatöötamise kavatsust puudutav arutelu toimub 25.04.2017 kl 15.00 Salla mõisas (Rakke vald, Salla küla).

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2017. aasta sügisel keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks „Emumäe maastikukaitseala kaitse-eeskiri”. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Tutvu väljatöötamise kavatsusega. (2.42 MB, DOCX)

Lisainfo: Liggi Namm, 325 8404, liggi.namm@keskkonnaamet.ee

Emumäe vaade. Foto: Edgar Sepp

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.