Sa oled siin

Kallukse maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet on ette valmistanud Vabariigi Valitsuse määruse eelnõu „Kallukse maastikukaitseala kaitse-eeskiri”, millega täpsustatakse olemasoleva kaitseala välispiiri ja kaitse-eesmärke, tegemist ei ole uue ala kaitse alla võtmisega.

Määruse eelnõu dokumendid on avalikul väljapanekul 14.09.2017 kuni 28.09.2017. Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatava kaitse-eeskirja eelnõu menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Kallukse maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Põhja regioonile (Kunderi 18, Rakvere 44307 või pohja@keskkonnaamet.ee) hiljemalt 28.09.2017. Eelnõu avalik arutelu toimub 17.10.2017 kell 15 Kadrina Vallavalitsuse (Rakvere tee 14, Kadrina) saalis.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu ministeeriumitevahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2018. aastal.

Materjalid tutvumiseks:

Määruse eelnõu (143.05 KB, PDF)

Seletuskiri (189.24 KB, PDF)

Kaart (240.06 KB, JPG)

Lisainfo: Imbi Mets, 329 5543, imbi.mets@keskkonnaamet.ee

Lodikivi Kallukse maastikukaitsealal. Foto: Riina Kotter

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.