Sa oled siin

Uhtju looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet teatab, et Keskkonnaministri 14. septembri 2017. a käskkirjaga nr 889 on algatatud määruse „Uhtju looduskaitseala kaitse-eeskiri” muutmise menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Määruse eelnõu dokumendid on avalikul väljapanekul 30. septembrist 2017. a kuni 13. oktoobrini 2017. a Keskkonnaameti veebilehel https://www.keskkonnaamet.ee, Keskkonnaameti Palmse ja Rakvere  kontoris (Kunderi tn 18) ning Võsu Rannaklubis.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatava kaitse-eeskirja eelnõu menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Uhtju looduskaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Põhja regiooni aadressil Kunderi 18, Rakvere 44307 või pohja@keskkonnaamet.ee hiljemalt 13. oktoobril 2017. a.

Eelnõu avalik arutelu toimub 2. novembril 2017 kell 16.00 Võsu Rannaklubi (Mere tn 6, Võsu) II korruse saalis, kus tutvustatakse laekunud küsimusi ja ettepanekuid ning eelnõu viimast seisu.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja muutmise eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse määruse eelnõu ministeeriumitevahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2018. aastal.

Materjalid tutvumiseks:

Määruse eelnõu (131.67 KB, PDF)

Seletuskiri (204.78 KB, PDF)

Kaart (44.12 KB, JPG)

Lisainfo: Imbi Mets, 329 5543, imbi.mets@keskkonnaamet.ee

Uhtju looduskaitseala. Foto: Imbi Mets

Algid Uhtju looduskaitsealal. Foto: Imbi Mets

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.