Sa oled siin

Kurimetsa looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet teatab, et keskkonnaministri 14. septembri 2017. a käskkirjaga nr 890 on algatatud määruse „Kurimetsa looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmine” menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja, ekspertiisi ja kaardimaterjaliga on võimalik tutvuda avalikul väljapanekul Keskkonnaameti Viljandi kontoris (Paala tee 4, Viljandi) ning Mulgi vallas Karksi vallavalitsuses (Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia) ajavahemikus 30.10–17.11.2017. Samade materjalidega saab tutvuda ka Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee (välja arvatud ekspertiis, millega on võimalik tutvuda ainult Keskkonnaameti kontoris).

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatud kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Kurimetsa looduskaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lõuna regiooni aadressil Aleksandri 14, 51004 Tartu või louna@keskkonnaamet.ee hiljemalt 17.11.2017.

Keskkonnaamet teeb LKS § 9 lg 4 p 3 alusel ettepaneku arutada asja ilma avaliku aruteluta.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja muutmise eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse määruse eelnõu ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2018. aastal.

Lisainfo: Kristel Tatsi, 528 9690, kristel.tatsi@keskkonnaamet.ee

Materjalid: 

Kurimetsa looduskaitseala kaitse-eeskiri (35.47 KB, DOCX)

Kurimetsa looduskaitseala kaitse-eeskirja seletuskiri (67.78 KB, DOCX)

Kurimetsa looduskaitseala kaart (141.09 KB, JPG)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.