Sa oled siin

Üügu maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet annab teada, et kavandamisel on Vabariigi Valitsuse 1996. a määruse nr 78 „Osmussaare maastikukaitseala moodustamine, Osmussaare, Üügu ja Ohessaare maastikukaitsealade kaitse-eeskirjade ning välispiiri kirjelduste kinnitamineˮ muutmine. Oleme koostanud määruse eelnõu väljatöötamise kavatsuse, kus selgitatakse kaitse-eeskirja muutmise vajadust ja kavandatavaid muudatusi kaitsekorras.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema Üügu maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmise menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Ootame Teilt ettepanekuid koos põhjendustega kirjalikult aadressil kadri.paomees@keskkonnaamet.ee hiljemalt 30.11.2017.

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2018. aasta alguses keskkonnaministrile määruse „Üügu maastikukaitseala kaitse-eeskiri” eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada ka menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (1.24 MB, PDF)

Info: Kadri Paomees, Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist, kadri.paomees@keskkonnaamet.ee, tel  452 7764

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.