Sa oled siin

Raudna looduskaitseala kaitse alt välja arvamise kavatsus

Keskkonnaamet teatab, et kavandamisel on Vabariigi Valitsuse 16. novembri 1999. a määruse nr 350 „Raudna looduskaitseala kaitse-eeskirja ja välispiiri kirjelduse kinnitamine” tühistamine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus tehakse ettepanek Raudna looduskaitseala kaitse alt välja arvata.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda 5. veebruarist – 26. veebruarini 2018. a Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee, Keskkonnaameti Viljandi kontoris ja Viljandi vallavalitsuses.

Parandusettepanekud ja vastuväited kaitsealuse objekti kaitse alt välja arvamise kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lõuna regiooni aadressil Paala tee 5, Viljandi või e-posti aadressil louna@keskkonnaamet.ee hiljemalt 26. veebruar 2018.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2018. aasta kevadel keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Lisainfo: Meelis Suurkask, 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee

Raudna looduskaitseala kaitse alt välja arvamise väljatöötamise kavatsus (571 KB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.