Sa oled siin

Kesknõmme looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet teatab, et kavandamisel on Vabariigi Valitsuse 2005. a määruse nr 207 „Kesknõmme looduskaitseala kaitse-eeskiri” muutmine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus selgitatakse kaitse-eeskirja muutmise vajadust ning planeeritavaid muudatusi kaitsekorras.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema Kesknõmme looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamises. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamise kavatsusega on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal Keskkonnaameti Kuressaare kontoris ajavahemikus 02.04.–22.04.2018. Materjalidega saab tutvuda ka Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee.

Põhjendatud parandusettepanekud ja vastuväited kaitseala kavandatava kaitse-eeskirja muutmise kohta palume esitada kirjalikult aadressil info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 22.04.2018. Kavandatavaid kaitsekorra muudatusi tutvustav arutelu toimub 26.04.2018 kell 14.00 Keskkonnaameti Kuressaare kontori (Tallinna 22) saalis.

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2018. a lõpus keskkonnaministrile määruse „Kesknõmme looduskaitseala kaitse-eeskiri” muutmise menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada ka menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (1.91 MB, PDF)

Lisainfo: Gunnar Raun, Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist, gunnar.raun@keskkonnaamet.ee, tel 5688 7157

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.