Sa oled siin

Kuulmajärve maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet teatab, et kavandamisel on Vabariigi Valitsuse 2005. a määruse nr 173 „Kuulmajärve maastikukaitseala kaitse-eeskiri” muutmine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus selgitatakse kaitse-eeskirja muutmise vajadust ning planeeritavaid muudatusi kaitsekorras.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema Kuulmajärve maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamises. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamise kavatsusega on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal Keskkonnaameti Võru kontoris kuni 07.05.2018. Materjalidega saab tutvuda ka Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee.

Põhjendatud parandusettepanekud ja vastuväited kaitseala kavandatava kaitse-eeskirja muutmise kohta palume esitada kirjalikult aadressil info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 07.05.2018. Keskkonnaamet teeb ettepaneku arutada asja ilma avaliku koosolekuta.

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2018. a lõpus keskkonnaministrile määruse „Kuulmajärve maastikukaitseala kaitse-eeskiri” muutmise menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada ka menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (571.31 KB, PDF)

Lisainfo: Kadri Kasuk, Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist, kadri.kasuk@keskkonnaamet.ee, tel 799 0908

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.