Sa oled siin

Lihula maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet teatab, et kavandamisel on Vabariigi Valitsuse 2005. a määruse nr 72 „Lihula maastikukaitseala kaitse-eeskiri” muutmine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus selgitatakse kaitse-eeskirja muutmise vajadust ning planeeritavaid muudatusi kaitsekorras.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema Lihula maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamises. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamise kavatsusega on võimalik tutvuda ajavahemikul 10.10.2017 kuni 25.10.2017 Keskkonnaameti Penijõe kontoris Penijõel ning Keskkonnaameti kodulehel www.keskkonnaamet.ee, materjalid on kättesaadavad ka Lihula ja Koonga vallavalitsuse kodulehel.

Põhjendatud parandusettepanekud ja vastuväited kaitseala kavandatava kaitse-eeskirja muutmise kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Penijõe kontori aadressil Penijõe, 90305 Lihula vald, Läänemaa või Marja-Liisa.Meriste@keskkonnaamet.ee hiljemalt 25.10.2017.

Kavandatavaid kaitsekorra muudatusi tutvustav arutelu toimub 26.10.2017 kell 15.00 Penijõe mõisa saalis.

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus menetluse algatamiseks keskkonnaministrile. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada ka menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (2.89 MB, PDF)

Info: Marja-Liisa Meriste, Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist, Marja-Liisa.Meriste@keskkonnaamet.ee, tel 5300 7063

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.