Sa oled siin

Oese soo hoiuala kaitsekorralduskava koostamine

Keskkonnaamet teatab, et on algatatud Oese soo hoiuala kaitsekorralduskava koostamine aastateks 2018-2027. Kaitsekorralduskavaga kirjeldatakse ala eesmärgiks olevaid loodusväärtusi, nende mõjutegureid ja kaitsemeetmeid ning koostatakse tegevuste tabel, kus vajalikud tegevused on määratletud koos tõenäolise läbiviimise aja ning maksumusega. Kaitsekorralduskava koostaja on Keskkonnaamet.

Ettepanekud kaitsekorralduskava kohta on oodatud e-posti aadressil liis.jaager@keskkonnaamet.ee hiljemalt 22. maiks 2018.

Kaitsekorralduskava koostamisprotsessi raames toimub avalikkuse kaasamise koosolek 23. mail 2018 kell 13.00 Keskkonnaameti Pärnu kontori saalis (Roheline 64).

Koosolekul tutvustatakse kaitsekorralduskava eelnõud ning oodatakse täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduslike tegevuste kohta aastateks 2018-2027. Kohale on oodatud maaomanikud, kohalikud elanikud, ettevõtjad ja teised asjast huvitatud isikud.

Kaitsekorralduskava eelnõuga saab tutvuda  SIIN (2.49 MB, PDF).

Lisainfo: Liis Jääger, 674 4810, liis.jaager@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.