Sa oled siin

Pirita jõeoru maastikukaitseala Botaanikaaia piiranguvööndi kaitsekorra muutmine

Keskkonnaamet on ette valmistanud Pirita jõeoru maastikukaitseala Botaanikaaia piiranguvööndi kaitsekorra muutmise väljatöötamise kavatsuse.

Kaitseala kaitse-eeskirja muutmisega kavandatakse muuta kaitse-eeskirja § 7 lõike 2 punkti 4. Muudatuse eesmärk on lubada kaitseala valitseja nõusolekul Botaanikaaia piiranguvööndis peale taimekollektsioonide säilitamisega seotud rajatiste püstitamise ka Tallinna Botaanikaaia tegevuseks vajalike ehitiste (nii hoonete kui rajatiste) püstitamist ning lubada kaitseala valitseja nõusolekul hoonestatud katastriüksustele väljaspool metsamaad kuni 8 m kõrguste ehitiste püstitamist.

Pirita jõeoru maastikukaitseala kaitse-eesmärke, tsoneeringut ja välispiiri ei muudeta.

Ootame kaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamise kavatsusele seisukohti, parandusettepanekuid või vastuväiteid hiljemalt 30. juuniks 2018. a. Ettepanekud saata aadressil Viljandi mnt 16, 11216 Tallinn või info@keskkonnamet.ee.

Lisainfo: Imbi Mets, Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist, 329 5543, imbi.mets@keskkonnaamet.ee.

Materjalid:

Väljatöötamise kavatsus (894.98 KB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.