Sa oled siin

Soontaga looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamise kavatsus

Keskkonnaamet teatab, et kavandamisel on Vabariigi Valitsuse 27. juuli 2006. a määruse nr 279 „Soontaga looduskaitseala kaitse-eeskirja ja välispiiri kirjelduse kinnitamine” muutmine. Valminud on määruse eelnõu väljatöötamise kavatsus, kus on kirjeldatud kavandatavad muudatused

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda 1. juunist – 22. juunini 2018. a Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee.

Parandusettepanekud ja vastuväited kaitsealuse objekti kaitse alt välja arvamise kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lõuna regiooni aadressil Karja 17a, 65608 Võru  või e-posti aadressil louna@keskkonnaamet.ee hiljemalt 22. juuni 2018.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2018. aasta sügisel keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Lisainfo: Kerttu Elm, 680 7913, kerttu.elm@keskkonnaamet.ee

Väljatöötamise kavatsus (5.33 MB, DOCX)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.