Sa oled siin

Savalduma karstiala kaitsekorra muutmine

Keskkonnaamet on ette valmistanud Savalduma maastikukaitseala moodustamise ja kaitse-eeskirja koostamise väljatöötamise kavatsuse, kus selgitatakse kaitseala välispiiri ja kaitsekorra planeeritavaid muudatusi.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda Keskkonnaameti Rakvere kontoris või artikli allosas antud lingi kaudu.

Ootame parandusettepanekud või vastuväited Savalduma maastikukaitseala moodustamise ja kaitse-eeskirja koostamise kohta kirjalikult Keskkonnaameti Rakvere kontori aadressil Kunderi 18, 44307 Rakvere või info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 31.07.2018. Väljatöötamise kavatsust puudutav arutelu toimub 22.08.2018 kell 14 Tapa vallavalitsuse Tamsalu halduskeskuses aadressil Tehnika tn 1A, Tamsalu.

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2018. aasta sügisel keskkonnaministrile kaitsekorra muutmise menetluse algatamiseks.

Lisainfo: Tanika Ojasild, 5699 5307, tanika.ojasild@keskkonnaamet.ee.

Savalduma maastikukaitseala moodustamise ja kaitse-eeskirja koostamise väljatöötamise kavatsus (2.33 MB, DOCX)

Savalduma karstiala. Foto: Tanika Ojasild

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.