Sa oled siin

Paope looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet on ette valmistanud Paope looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmise väljatöötamise kavatsuse, kus selgitatakse kaitse-eeskirja muutmise vajadust ning planeeritavaid muudatusi kaitsekorras.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda Keskkonnaameti Kärdla kontoris või siinse teate allosas toodud lingi kaudu.

Ootame parandusettepanekud või vastuväited Paope looduskaitseala kaitsekorra muutmise kohta kirjalikult Keskkonnaameti Kärdla kontori aadressil Kõrgessaare mnt 18, 92412 Kärdla, või info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 23.07.2018. Kaitsekorra muutmise kavatsust puudutav avalik arutelu toimub 30.07.2018 algusega kell 14.00 Kärdlas endise Hiiu maavalitsuse (Leigri väljak 5) saalis.

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2018. aasta sügisel keskkonnaministrile kaitsekorra muutmise menetluse algatamiseks.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (PDF)

Lisainfo: Andres Miller, 5648 0567, andres.miller@keskkonnaamet.ee.


Paope looduskaitseala mereosa. Foto: Ants Animägi

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.