Sa oled siin

Põduste-Upa hoiuala ja Rumma must-toonekure püsielupaiga kaitsekorralduskava koostamine

Keskkonnaamet teatab, et on algatatud Põduste-Upa hoiuala ja Rumma must-toonekure püsielupaiga kaitsekorralduskava koostamine aastateks 2019-2028. Kaitsekorralduskavaga kirjeldatakse ala eesmärgiks olevaid loodusväärtusi, nende mõjutegureid ja kaitsemeetmeid ning koostatakse tegevuste tabel, kus vajalikud tegevused on määratletud koos tõenäolise läbiviimise aja ning maksumusega. Kaitsekorralduskava koostaja on Keskkonnaamet.

Ettepanekud kaitsekorralduskava kohta on oodatud e-posti aadressil lilli.lakkur@keskkonnaamet.ee hiljemalt 27. juuliks 2018.

Kaitsekorralduskava koostamisprotsessi raames toimub avalikkuse kaasamise koosolek 30.juulil 2018 kell 14.00 Keskkonnaameti Kuressaare kontori saalis (Tallinna 22).

Koosolekul tutvustatakse kaitsekorralduskava eelnõud ning oodatakse täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduslike tegevuste kohta. Kohale on oodatud maaomanikud, kohalikud elanikud, ettevõtjad ja teised asjast huvitatud isikud.

Kaitsekorralduskava eelnõuga saab tutvuda SIIN (3.47 MB, PDF).

Lisainfo: Lilli Lakkur, Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist,  lilli.lakkur@keskkonnaamet.ee, tel 5685 8391

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.