Sa oled siin

Iisaku maastikukaitseala moodustamine

Keskkonnaamet teatab, et keskkonnaministri 16. septembri 2017. a käskkirjaga nr 1-2/17/891 on algatatud määruse „Iisaku maastikukaitseala moodustamine ja kaitse-eeskiri” menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja ja kaardimaterjaliga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal ajavahemikus 23.07–13.08.2018 Keskkonnaameti Jõhvi kontoris (Pargi 15, Jõhvi), Alutaguse vallavalitsuses (Tartu mnt 56, Iisaku) ja Keskkonnaameti kodulehel www.keskkonnaamet.ee.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume osalema avalikustatud kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Parandusettepanekud ja vastuväited Iisaku maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaametile aadressil Pargi 15, 41537 Jõhvi või info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 15.08.2018. Eelnõu avalik arutelu toimub 4. septembril 2018 kell 15 Keskkonnaameti Iisaku looduskeskuses (Aia 4, Iisaku).

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu orienteeruvalt detsembris 2018. aastal ministeeriumidevahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2019. aasta alguses.

Lisainfo: Triin Amos, 5629 6403, triin.amos@keskkonnaamet.ee

Materjalid:

Kaitse-eeskirja eelnõu (447.86 KB, PDF)

Seletuskiri (487.45 KB, PDF)

Kaart (256.85 KB, JPG)

Vaade Iisaku vaatetornist. Foto: Triin Amos

 

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.