Sa oled siin

Nepstemurru looduskaitseala moodustamine

Keskkonnaamet on ette valmistanud Nepstemurru looduskaitseala väljatöötamise kavatsuse. Moodustatav Nepstemurru looduskaitseala hõlmab täielikult Vabariigi Valitsuse 18. mai 2007. a määrusega nr 154 „Hoiualade kaitse alla võtmine Pärnu maakonnas“ kaitse alla võetud Nepstemurru hoiuala. Ala asub Pärnu maakonnas Häädemeeste vallas Nepste külas.

Nepstemurru looduskaitseala väljatötöötamise kavatsusega saab tutvuda Keskkonnaameti Pärnu kontoris või siinse teate allosas toodud lingi kaudu.

Parandusettepanekuid või vastuväiteid palume esitada kirjalikult hiljemalt 15. augustiks 2018 a Keskkonnaameti Lääne regiooni aadressil Roheline 64, Pärnu, 80010 või info@keskkonnaamet.ee.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2018. aasta sügisel keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks.

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (2.43 MB, PDF)

Lisainfo: Kätlin Kurg, 447 7379, katlin.kurg@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.