Sa oled siin

Kasti maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet teatab, et keskkonnaministri 19. aprilli 2017. a käskkirjaga nr 438 on algatatud keskkonnaministri määruse „Kasti maastikukaitseala kaitse-eeskiri” eelnõu menetlus, ühtlasi muudetakse määrust „Hoiualade kaitse alla võtmine Saare maakonnas”. Kaitseala kaitse-eeskirja muutmise menetlust viib läbi Keskkonnaamet.

Kasti maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu dokumentide avalik väljapanek toimub ajavahemikul 08.05.2017 kuni 28.05.2017. Eelnõu, seletuskiri ja kaardimaterjal on kättesaadavad Keskkonnaameti Kuressaare kontoris (Tallinna 22) ning Pihtla (Pihtla küla) ja Lääne-Saare (Marientali tee 27) vallamajas ning siinse teate allosas.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatava kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Kasti maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lääne regiooni aadressil Tallinna 22, Kuressaare 93819 või laane@keskkonnaamet.ee hiljemalt 28.05.2017.

Kaitseala kaitse-eeskirja muutmise eelnõu avalik arutelu toimub 13.06.2017 kl 15.00 Keskkonnaameti Kuressaare kontori saalis, kus tutvustatakse laekunud küsimusi ja ettepanekuid ning eelnõu viimast seisu.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et olete meie esitatud Kasti maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmise eelnõuga nõus. Pärast avalikustamist esitatakse määruse eelnõu ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2018. aastal.

Kasti maastikukaitseala kaitse-eeskiri (54.96 KB, PDF)
Kasti maastikukaitseala seletuskiri (144.85 KB, PDF)
Kasti maastikukaitseala kaart (246.06 KB, JPG)
Kasti lahe hoiuala kaart (160.83 KB, JPG)

Lisainfo: Riina Noormägi, kaitse planeerimise spetsialist, riina.noormagi@keskkonnaamet.ee, 452 7755.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.