Sa oled siin

Tillniidu looduskaitseala moodustamine

Keskkonnaamet teatab, et kavas on moodustada Järva ja Rapla maakonnas praeguste kaitstavate loodusobjektide Tillniidu looduskaitseala, Tillniidu hoiuala, Vanaaseme15 väike-konnakotka püsielupaiga, Koidula must-toonekure püsielupaiga ja projekteeritava Kastna metsa looduskaitseala liitmisel Tillniidu looduskaitseala.

Tillniidu looduskaitseala moodustamise väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee, Keskkonnaameti Türi kontoris, Kehtna Vallavalitsuses ja Türi Vallavalitsuses.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Tillniidu looduskaitseala moodustamise väljatöötamise kavatsuse kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaametile (info@keskkonnaamet.ee või Wiedemanni 13, 72213 Türi) hiljemalt 07.09.2018. Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad.

Väljatöötamise kavatsust puudutav arutelu toimub 18.09.2018 kell 15.00 Keskkonnaameti Türi kontoris (Wiedemanni 13, Türi).

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus 2018. aasta sügisel keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avalikustamise perioodil.

Lisainfo: Riina Kotter, 503 7128, riina.kotter@keskkonnaamet.ee

Materjalid:

Väljatöötamise kavatsus (1.03 MB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.