Sa oled siin

Abruka looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet annab teada, et kavandamisel on Vabariigi Valitsuse 2007. a määruse nr 132 „Abruka looduskaitseala kaitse-eeskiriˮ muutmine. Oleme koostanud määruse eelnõu väljatöötamise kavatsuse, kus selgitatakse kaitse-eeskirja muutmise vajadust ja kavandatavaid muudatusi kaitsekorras. Väljatöötamise kavatsuse dokumendiga on võimalik tutvuda kuni 21.09.2018. a Keskkonnaameti Kuressaare kontoris või siinse teate allosas toodud lingi kaudu.

Ootame põhjendatud ettepankuid ning kutsume aktiivselt osalema Abruka looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmise menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Ootame Teilt ettepanekuid koos põhjendustega hiljemalt 21.09.2018 Keskkonnaameti Lääne regiooni aadressil Tallinna 22, Kuressaare, 93819 Saare maakond või info@keskkonnaamet.ee.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus keskkonnaministrile määruse „Abruka looduskaitseala kaitse-eeskiriˮ eelnõu menetluse algatamiseks.

Lisainfo: Kadri Paomees, 452 7764, kadri.paomees@keskkonnaamet.ee

Väljatöötamise kavatsusega saab tutvuda SIIN (2.28 MB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.