Sa oled siin

Seli-Angerja servamoodustiste kaitsekorra muutmine

Keskkonnaamet teatab, et Rapla maakonnas Kohila ja Rapla vallas on kavas moodustada Seli-Angerja maastikukaitseala. Kaitseala moodustatakse olemasoleva kaitstava ala põhjal. Hetkel kannab ala nime Seli-Angerja servamoodustised. Keskkonnaamet on ette valmistanud väljatöötamise kavatsuse, kus selgitatakse välispiiri ja kaitsekorra muudatusi.

Väljatöötamise kavatsuse leiate teate allosast, samuti on sellega võimalik tutvuda Keskkonnaameti Rapla (Tallinna mnt 14) ja Harju kontoris (Viljandi mnt 16). 

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Seli-Angerja maastikukaitseala moodustamise väljatöötamise kavatsuse kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaametile (info@keskkonnaamet.ee või Viljandi mnt 16, 11216 Tallinn) hiljemalt 19.09.2018. Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad.

Väljatöötamise kavatsust puudutav arutelu toimub 27.09.2018 kell 16.00 Kohila Vallavalitsuses (Vabaduse 1, Kohila).

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avaliku väljapaneku perioodil, mis toimub eeldatavasti 2019. aasta alguses.

Eesti loodusvaäärtuste kaitse on tagatud heas koostöös huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Lisainfo: Sander Laherand, 5692 7990, sander.laherand@keskkonnaamet.ee.

Materjalid:

Väljatöötamise kavatsus (3 MB, PDF)

Seli-Angerja servamoodustised. Foto: Sander Laherand

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.