Sa oled siin

Andsu järvede maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaministri 19. juuni 2018. a käskkirjaga nr 516 on algatatud määruse „Andsu järvede maastikukaitseala kaitse-eeskiri” menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet ning millega muudetakse kaitseala 2001. a kinnitatud kaitse-eeskirja.

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja ja kaardimaterjaliga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal Keskkonnaameti Võru kontoris (Karja 17a, Võru) ning Võru Vallavalitsuses (Võrumõisa tee 4a, Võru) ajavahemikus 1.–28. oktoober 2018. Materjalidega saab tutvuda ka Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatud kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Andsu järvede maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaametile (info@keskkonnaamet.ee või Karja 17a, 65608 Võru) hiljemalt 28.10.2018.

Eelnõu avalik arutelu toimub 24. oktoober 2018 Jaani koolimajas kell 16.00.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu orienteeruvalt juulis 2019. aastal ministeeriumitevahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti septembris 2019. aastal.

Lisainfo: Kerttu Elm, 680 7913, kerttu.elm@keskkonnaamet.ee

Materjalid:

Kaitse-eeskiri (23.98 KB, DOCX)

Seletuskiri (38.6 KB, DOCX)

Kaart (300.99 KB, JPG)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.