Sa oled siin

Raudna looduskaitseala kaitse alt välja arvamine

Keskkonnaamet teatab, et keskkonnaministri 6. juuni 2018. a käskkirjaga nr 461 on algatatud Vabariigi Valitsuse 16. novembri 1999. a määruse nr 350 „Raudna looduskaitseala kaitse-eeskirja ja välispiiri kirjelduse kinnitamine” tühistamise menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Määruse eelnõu ja seletuskirjaga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal Keskkonnaameti Viljandi kontoris (Paala tee 4, Viljandi) ja Viljandi vallavalitsuses (Kauba tn 9, Viljandi) ajavahemikus 5.10.–4.11.2018. Materjalidega saab tutvuda ka Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee.

Ühtlasi teeme looduskaitseseaduse § 9 lg 4 p 3 alusel ettepaneku arutada asja ilma avaliku aruteluta. Vastava ettepanekuta avalikku arutelu ei korraldata.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatava määruse menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lõuna regioonile (Paala tee 4, Viljandi või info@keskkonnaamet.ee) hiljemalt 4.11.2018. Kui nimetatud tähtajaks ei ole eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu ministeeriumitevahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti aprillis 2019. aastal.

Lisainfo: Meelis Suurkask, 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee

Materjalid:

Kaitse-eeskiri (121.41 KB, PDF)

Seletuskiri (281.39 KB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.