Sa oled siin

Liigalaskma-Orinõmme hoiuala kaitsekorralduskava koostamine ja avalikkuse kaasamine

Keskkonnaamet teatab, et on algatanud Liigalaskma-Orinõmme hoiuala kaitsekorralduskava koostamise aastateks 2019–2028. Kaitsekorralduskavaga kirjeldatakse ala eesmärgiks olevaid loodusväärtusi, nende mõjutegureid ja kaitsemeetmeid ning koostatakse tegevuste tabel, kus vajalikud tegevused on määratletud koos tõenäolise läbiviimise aja ning maksumusega. Kaitsekorralduskava koostaja on Keskkonnaamet.

 

Kaitsekorralduskava koostamisprotsessi raames ootame täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduskava ja kaitsekorralduslike tegevuste kohta aastateks 20192028. Ettepanekud on oodatud e-posti aadressil kadri.paomees@keskkonnaamet.ee hiljemalt 19. novembriks 2018. Kaitsekorralduskava koostamise käigus avalikku koosolekut ei toimu, kui selleks ei avaldata soovi avaliku väljapaneku jooksul.

 

Kaitsekorralduskava eelnõuga saab tutvuda SIIN (1.54 MB, PDF).

Lisainfo: Kadri Paomees, kadri.paomees@keskkonnaamet.ee, 452 7764

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.