Sa oled siin

Taarikõnnu looduskaitseala moodustamine ja kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaministri 19. aprilli 2017. a käskkirjaga nr 437 on algatatud määruse „Taarikõnnu looduskaitseala moodustamine ja kaitse-eeskiri” menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja, ekspertiisi ja kaardimaterjaliga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal Keskkonnaameti Viljandi kontoris (Paala tee 4, Viljandi) ning Vändra vallavalitsuses (Allikõnnu küla Vändra vald) ajavahemikus 15.05–4.06.2017. Materjalidega saab tutvuda ka Keskkonnaameti veebilehel www.keskkonnaamet.ee.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatud kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Taarikõnnu looduskaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaameti Lõuna regioonile (louna@keskkonnaamet.ee või Paala tee 4, Viljandi) hiljemalt 4.06.2017. Eelnõu avalik arutelu toimub 8.06.2017 kell 15 Vändra vallavalitsuse saalis.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Peale avalikustamist esitatakse määruse eelnõu orienteeruvalt veebruaris 2018. aastal ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti aprillis 2018. aastal.

Materjalid tutvumiseks:

Kaitse-eeskirja eelnõu (177.46 KB, PDF)

Seletuskiri (250.62 KB, PDF)

Taarikõnnu LKA kaart (3.23 MB, PDF)

Lisainfo: Meelis Suurkask, 516 4997, meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.