Sa oled siin

Pirita jõeoru maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaministri 19. septembri 2018. a käskkirjaga nr 680 on algatatud määruse „Pirita jõeoru maastikukaitseala kaitse-eeskiri“ muutmise menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Kaitse-eeskirja eelnõu ja seletuskirjaga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal 11.‒27.02.2019 Keskkonnaameti Tallinna kontoris (Viljandi mnt 16), Tallinna Linnavalitsuses (Vabaduse väljak 7) ja Pirita Linnaosa Valitsuses (Kloostri tee 6), samuti Keskkonnaameti veebilehel https://www.keskkonnaamet.ee.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatud kaitse-eeskirja eelnõu menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Parandusettepanekud või vastuväited Pirita jõeoru maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmise eelnõu kohta palume esitada Keskkonnaametile kirjalikult (info@keskkonnaamet.ee või Kunderi 18, Rakvere 44307) hiljemalt 27.02.2019.

Ühtlasi teeme looduskaitseseaduse § 9 lg 4 p 3 alusel ettepaneku arutada asja ilma avaliku aruteluta. Vastava ettepanekuta avalikku arutelu ei korraldata.

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu ministeeriumitevahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2019. aasta sügisel.

Lisainfo: Imbi Mets, 329 5543, imbi.mets@keskkonnaamet.ee.

Materjalid:

Kaitse-eeskirja muutmise eelnõu (200.2 KB, PDF)

Seletuskiri (435.55 KB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.