Sa oled siin

Ohepalu looduskaitseala kaitsekorra muutmine

Keskkonnaamet on ette valmistanud Ohepalu looduskaitseala kaitsekorra muutmise väljatöötamise kavatsuse. Olulisem muudatus puudutab kaitseala valitseja nõusolekul sihtkaitsevööndis lubatavat tegevust.

Väljatöötamise kavatsusega on võimalik tutvuda teate allosas, Harju kontoris (Viljandi mnt 16, Tallinn), Kuusalu Vallavalitsuses (Mõisa tee 17, Kiiu alevik), Kadrina Vallavalitsuses (Rakvere tee 14, Kadrina) ja valla veebilehel.

Ettepanekud ja seisukohad Ohepalu looduskaitseala kaitsekorra muutmise väljatöötamise kavatsuse kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaametile (info@keskkonnaamet.ee või Viljandi mnt 16, 11216 Tallinn) hiljemalt 25.märtsiks 2019. Kui nimetatud tähtajaks ei ole väljatöötamise kavatsuse kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad.

Pärast tutvustamisperioodi lõppu esitatakse väljatöötamise kavatsus keskkonnaministrile määruse eelnõu menetluse algatamiseks. Määruse eelnõu kohta on võimalik arvamust avaldada menetluse algatamisele järgneval avaliku väljapaneku perioodil, mis toimub eeldatavasti 2019. aasta sügisel.

Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Lisainfo: Imbi Mets, 329 5543, imbi.mets@keskkonnaamet.ee.

Väljatöötamise kavatsus (696.87 KB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.