Sa oled siin

Keskkonnaminister kinnistas Pärnu ja Tartu maakonna looduse üksikobjektide väljaarvamise määruse

Keskkonnaminister otsustas 07.08.2017 määrusega nr 27 „Pärnu ja Tartu maakonna looduse üksikobjektide kaitse alt väljaarvamine“ arvata kaitse alt välja 11 Pärnu maakonna ja 31 Tartu maakonna kaitstavat looduse üksikobjekti, mis on hävinud või mille looduskaitseväärtus on kadunud. Määrus on avaldatud Riigi Teataja I osas 09.08.2017, 7 ning see jõustub 19.08.2017. Määruse ja seletuskirjaga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehel (www.riigiteataja.ee) ja siinse teate alaosas.

Kui Teil tekib hävinud või kaitseväärtuse kaotanud objektidega seoses täiendavaid küsimusi või soovite määrusega tutvuda paberkandjal, siis võtke palun ühendust Keskkonnaametiga, kus kõnealuse teema kontaktisikuks on Kaitse planeerimise büroo kaitse planeerimise spetsialist Marica-Maris Paju (telefon 5336 5805, e-post maris.paju@keskkonnaamet.ee).

Materjalid:

Määrus (65.36 KB, PDF)

Seletuskiri (380.6 KB, PDF)

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.