Sa oled siin

Keskkonnaamet muutis Haanja looduspargi kaitsekorralduskava sõnastust

Keskkonnaamet muutis peadirektori 05.09.2017 käskkirjaga nr 1-2/17/25 Haanja looduspargi kaitsekorralduskava 2013-2022 (kinnitatud 21.06.2013. a käskkirjaga nr 1-4.2/13/303).

Muudatuse vajaduse on tinginud asjaolu, et Haanja looduspargis saaks läbi viia maakatte ja –kasutuse uuringut. Muudetakse kaitsekorralduskava punkti 1.5.3 „Inventuuride ja uuringute vajadus“ ning punkti 4.10 „Eelarve“, tuues sisse uuringu, mis analüüsib Haanja maakatte kasutust viimase 100 aasta jooksul ning loob maakatte muutuste andmebaasi, mida saab igapäevases töös kaitseala valitsemises kasutada. Andmebaas võimaldaks paremini hinnata looduskaitseväärtusi: põliseid metsaalasid, kunagisi poollooduslikke rohumaid ning nende paiknemist suuremas mõõtkavas; kavandada vajalikku ja paremini põhjendatud kaitsekorraldust.

Kaitsekorralduskavaga saab tutvuda SIIN  (1.76 MB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.