Sa oled siin

Vabariigi Valitsus kinnitas Nõva looduskaitseala kaitse-eeskirja

Eesti Vabariigi Valitsus otsustas 26.10.2017 määrusega nr 152 „Nõva looduskaitseala kaitse-eeskiri“ muuta Nõva maastikukaitseala kaitse-eeskirja ja nimetada kaitseala Nõva looduskaitsealaks. Nõva looduskaitseala kaitse-eeskiri jõustub 10.11.2017.

Nõva looduskaitseala põhieesmärk on kaitsta, taastada ja säilitada Loode-Eestile omast ranniku- ja luitemaastikku, looduslikke kooslusi, elustiku mitmekesisust ja kaitsealuseid liike. Kaitseala pindala on 2390 ha.

Kinnitatud kaitse-eeskirja, seletuskirja ja kaardiga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigteataja.ee). Küsimuste tekkimisel seoses kaitse-eeskirjaga on kontaktisikuks kaitse planeerimise büroo kaitse planeerimise spetsialist Elle Puurmann (telefon 472 9430, e-post elle.puurmann@keskkonnaamet.ee).

Nõva looduskaitseala on Eesti jaoks olulise väärtusega, mida tuleb hoida ja kaitsta. Täname, et aitate loodusväärtusi hoida!

Materjalid: 

Kaitse-eeskiri (104.75 KB, PDF)

Seletuskiri (PDF)

Kaitseala kaart (leht 1) (1.46 MB, PDF)

Kaitseala kaart (leht 2) (1.36 MB, PDF)

Nõva-Osmussaare hoiuala kaart (leht 1) (1.08 MB, PDF)

Nõva-Osmussaare hoiuala kaart (leht 2) (2.1 MB, PDF)

Nõva-Osmussaare hoiuala kaart (leht 3) (2.61 MB, PDF)

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.