Sa oled siin

Vabariigi Valitsus kinnitas Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala kaitse-eeskirja

Eesti Vabariigi Valitsus otsustas 26.10.2017 määrusega nr 155 „Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala kaitse-eeskiri“ muuta Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala kaitse-eeskirja.

Kaitse-eeskirja muutmise ettepaneku tegi Kaitseministeerium. Muudetud kaitse-eeskirja kohaselt võib kaitseala valitseja lubada uute teede rajamist riigi kaitse korraldamiseks, kui sellega ei ohustata kaitseala kaitse-eesmärke. Samuti reguleeriti kaitse-eeskirjas sõidukiga sõitmist ning ajakohastati kaitse-eesmärgiks olnud liikide loetelu ning sätteid kehtiva seadusandluse järgi. Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala tsoneeringut ei muudetud.

Kinnitatud kaitse-eeskirja, seletuskirja ja kaardiga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigteataja.ee). Küsimuste tekkimisel seoses kaitse-eeskirjaga on kontaktisikuks kaitse planeerimise büroo kaitse planeerimise spetsialist Sander Laherand (tel 5692 7990, e-post sander.laherand@gmail.com).

Materjalid:

Kaitse-eeskiri (83.69 KB, PDF)

Seletuskiri (PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.