Sa oled siin

Vabariigi Valitsus kinnitas Lääne ja Pärnu maakonna parkide ja puistute väljaarvamise määruse

Vabariigi Valitsus otsustas 14.12.2017 määrusega nr 186 „Lääne ja Pärnu maakonna parkide ja puistute kaitse alt väljaarvamine“ (edaspidi määrus) kaitse alt välja arvata Lääne maakonnas asuvad Uugla põlispuude grupi ja Võnnu pargi ning Pärnu maakonnas asuvad Lihula s. pargi ja Tuudi põlispuude grupi. Kaitse-eeskiri on avaldatud Riigi Teataja I osas 19.12.2017, 22 ja see jõustub 29.12.2017. Määruse ja seletuskirjaga saab tutvuda ka Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigiteataja.ee).

Kui Teil tekib määrusega seoses täiendavaid küsimusi või soovite konkreetsemaid käitumisjuhiseid, siis palume võtta ühendust Keskkonnaametiga, kus kõnealuse määruse kontaktisikuks on kaitse planeerimise spetsialist Kirsi Loide (telefon: 472 4729, e-post: kirsi.loide@keskkonnaamet.ee).

Määrus (59.72 KB, PDF)
Seletuskiri (281.16 KB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.