Sa oled siin

Vabariigi Valitsus kinnitas Letipea maastikukaitseala kaitse-eeskirja

Vabariigi Valitsus kinnitas 14. detsembri 2017. a määrusega nr 180 Letipea maastikukaitseala kaitse-eeskirja. Kaitse-eeskiri jõustub 29. detsembril 2017. a.

Letipea maastikukaitseala põhieesmärk on kaitsta Eesti põhjarannikule iseloomulikke maastikke ja rannaniidukooslusi, olulisi lindude rändepeatus- ja pesitsuspaiku, kaitsealuseid liike ning kaitstavaid looduse üksikobjekte Ehalkivi ja Tagaküla Suurkivi. Kaitseala asub Lääne-Viru maakonnas ja selle pindala on 608,8 ha.

Kinnitatud kaitse-eeskirja, seletuskirja ja kaardiga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigteataja.ee). Küsimuste tekkimisel seoses kaitse-eeskirjaga on kontaktisikuks kaitse planeerimise büroo kaitse planeerimise spetsialist Imbi Mets (telefon 329 5543, e-post imbi.mets@keskkonnaamet.ee).

Letipea maastikukaitseala on Eesti jaoks olulise väärtusega, mida tuleb hoida ja kaitsta. Täname, et aitate loodusväärtusi hoida!

Kaitse-eeskiri (80.52 KB, PDF)

Seletuskiri (483.24 KB, PDF)

Kaart (182.19 KB, JPG)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.