Sa oled siin

Kaitse alt arvati välja Põlva ja Võru maakonna hävinud üksikobjektid

Keskkonnaminister kinnitas 19.12.2017 määruse nr 58 „Võru maakonna hävinud looduse üksikobjektide kaitse alt väljaarvamine” ja määruse nr 59 „Põlva maakonna hävinud looduse üksikobjektide kaitse alt väljaarvamine“, millega arvati kaitse alt välja 17 hävinud üksikobjekti Võru maakonnas ja 8 hävinud üksikobjekti Põlva maakonnas.

Määrused jõustusid 01.01.2018. Määruste ja nende seletuskirjadega saab tutvuda Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigteataja.ee).

Kui Teil tekib määrustega seoses täiendavaid küsimusi, siis võtke, palun, ühendust Keskkonnaametiga, kus kõnealuste määruste kontaktisikuks on Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist Kerttu Elm (telefon 680 7913, e-post kerttu.elm@keskkonnaamet.ee).

Lisainfo: Kerttu Elm, kerttu.elm@keskkonnaamet.ee

Võru maakonna YO kehtetuks määrus (60.79 KB, PDF)

Võru YO kehtetuks seletuskiri (220.77 KB, PDF)

Põlva YO kehtetuks määrus (59.81 KB, PDF)

Põlva YO kehtetuks seletuskiri (210.62 KB, PDF)

Miku künnapuu. Foto Reet Reiman

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.