Sa oled siin

Kinnitati Timmase looduskaitseala kaitse-eeskiri

Keskkonnaamet teatab, et Eesti Vabariigi Valitsus kehtestas 25.01.2018 määruse nr 9 „Timmase looduskaitseala kaitse-eeskiri”(edaspidi kaitse-eeskiri), millega muudeti Timmase looduskaitseala kaitsekorda ning tsoneeringut.

Kaitse-eeskiri on avaldatud Riigi Teataja I osas 30.01.2018 ning see jõustub 09.02.2018. Edastame Teile kinnitatud kaitse-eeskirja, seletuskirja ja kaardi, millega saab tutvuda ka Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigiteataja.ee).

Kui Teil tekib kaitse-eeskirjaga seoses täiendavaid küsimusi, siis palun võtta ühendust Keskkonnaametiga, kus Timmase looduskaitseala kaitse-eeskirja kontaktisikuks on Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist Kerttu Elm (telefon 680 7913, e-post kerttu.elm@keskkonnaamet.ee).

Timmase looduskaitseala on Eesti jaoks olulise väärtusega, mida tuleb hoida ja kaitsta. Täname, et aitate kodumaa väärtusi hoida.

Lisainfo: Kerttu Elm, kerttu.elm@keskkonnaamet.ee

Määrus (87.39 KB, PDF)

Seletuskiri (488.94 KB, PDF)

Kaart (229.26 KB, JPG)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.