Sa oled siin

Vabariigi Valitsus kinnitas Keretü looduskaitseala kaitse-eeskirja

Eesti Vabariigi Valitsus kinnitas 04.10.2018 määrusega nr 91 Keretü looduskaitseala kaitse-eeskirja. Kaitse-eeskiri on avaldatud Riigi Teataja I osas 09.10.2018, 1 ning see jõustub 19.10.2018. Määruse, seletuskirja ja kaardiga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehel (www.riigiteataja.ee) ja siinse teate allosas.

Keretü looduskaitseala moodustati Kerretü raba ning seda ümbritsevate koosluste ning seal elavate liikide kaitseks. Määrusega liideti olemasolevad püsielupaigad, muudeti kaitsekorda, laiendati kaitstavat ala, et tagada seal leiduvate kaitsealuste liikide elupaikade parem kaitse. Kaitsealale jäävad kaks I kategooria ja kuus II kategooria ning III kategooria kaitsealuste liikide elupaigad ja kasvukohad.

Küsimuste tekkimisel või konkreetsemate käitumisjuhiste saamiseks on kontaktisikuks Keskkonnaameti kaitse planeerimise büroo spetsialist Kerttu Elm (tel 680 7913, e-post kerttu.elm@keskkonnaamet.ee).

Keretü looduskaitseala on Eesti jaoks olulise väärtusega, mida tuleb hoida ja kaitsta. Täname, et aitate kodumaa väärtusi hoida.

Määrus (94.31 KB, PDF)

Seletuskiri (924.48 KB, PDF)

Kaart (241.07 KB, JPG)

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.