Sa oled siin

Vabariigi Valitsus kinnitas Vaivara maastikukaitseala kaitse-eeskirja

Vabariigi Valitsus kinnitas 22. novembri 2018. a määrusega nr 104 „Vaivara maastikukaitseala kaitse-eeskiri” Vaivara maastikukaitseala kaitse-eeskirja. Kaitse-eeskiri on avaldatud Riigi Teataja I osas 30.11.2018, 3 ning see jõustub 10. detsembril 2018. a. Kaitse-eeskirja, seletuskirja ja kaardiga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigiteataja.ee) või teate allosas.

Kui teil tekib kaitse-eeskirjaga seoses täiendavaid küsimusi, soovite konkreetsemaid käitumisjuhiseid või soovite kaitse-eeskirja seletuskirja paberkandjal, siis palun võtke ühendust Keskkonnaametiga, kus kõnealuse kaitse-eeskirja kontaktisikuks on kaitse planeerimise spetsialist Triin Amos (telefon 5629 6403, e-post triin.amos@keskkonnaamet.ee).

Vaivara maastikukaitseala on Eesti jaoks olulise väärtusega, mida tuleb hoida ja kaitsta. Täname, et aitate kodumaa väärtusi hoida!

Materjalid:

Kaitse-eeskiri (91.64 KB, PDF)

Seletuskiri (349.95 KB, PDF)

Kaart 1 (671.76 KB, PDF)

Kaart 2 (1.06 MB, PDF)

Vaivara maastikukaitseala. Foto: Iti Jürjendal

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.