Veeteemalised teabepäevad

Keskkonnaameti ja Keskkonnaministeeriumi koostöös toimusid 15., 16. ja 23.august teabepäevad eesmärgiga anda ülevaade veeseisundi heaks ellu viidud tegevustest 2016. aastal ja 2018-2019. aastaks plaanitud tegevustest. Ühtlasi esitleti 2021-2027 perioodi veemajanduskavade ja üleujutusohuga seotud riskide maandamiskavade koostamise ajagraafiku ja programmiga koostamisega seotud tegevusi. Räägiti ka reovee kohtkäitluse korraldamisest kohalikes omavalitsustes ning lõpuks anti ülevaade pinnavee- ja põhjaveekogumite seisundist. Tutvustati ka 2017.a kevadel valminud Veeveebi.

 

Veemajanduskavade koostamise ajagraafiku ja programmi tutvustus (1.12 MB, PDF), Reet Ulm

Ülevaade veemajanduskavade meetmeprogrammide rakendamise tegevuskava ellu viimisest 2016. aastal ja 2018-2019 tegevuskava eelnõu tutvustus (1.85 MB, PDF), Milvi Aun

Üleujutusohuga seotud riskide maandamiskavade koostamise tutvustus (1 MB, PDF), Agne Aruväli

Kohtkäitluse korraldamine kohalikus omavalitsuses (1.31 MB, PDF), Marit Ristal

Kohtkäitluse korraldamine kohalikus omavalitsuses (1.19 MB, PDF), Raili Kärmas

Ülevaade pinnaveekogumite seisundist (1.43 MB, PDF), Mai Andresson

Ülevaade põhjaveekogumite seisundist - Pärnu ettekanne (1.88 MB, PDF), Tallinna ettekanne (1.53 MB, PDF) ja Tartu ettekanne (1.55 MB, PDF), Kersti Türk

Veeveebi ettekandes näidati rakendust ja selle võimalusi, eraldi ettekannet ei olnud.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.