Sa oled siin

Jõempa kurisute, Jõempa sellerheiniku püsielupaiga ja Kaarmise hoiuala kaitsekorralduskava avalikkuse kaasamise koosolek

Keskkonnaamet teatab, et koostamisel on Jõempa kurisute, Jõempa sellerheiniku püsielupaiga ja Kaarmise hoiuala kaitsekorralduskava.

Kaitsekorralduskavaga kirjeldatakse ala eesmärgiks olevaid loodusväärtusi, nende mõjutegureid ja kaitsemeetmeid ning koostatakse tegevuste tabel, kus on määratletud vajalikud tegevused koos tõenäolise läbiviimise aja ja maksumusega.

Kaitsekorralduskava koostamise avalikkuse kaasamise koosolek toimub 20. juunil 2019. a kell 15 Keskkonnaameti Kuressaare kontoris (Tallinna 22). Kohale on oodatud maaomanikud, kohalikud elanikud, ettevõtjad ja teised asjast huvitatud. Koosolekul tutvustatakse kaitsekorralduskava tööversiooni ning oodatakse täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduslike tegevuste kohta.

Ettepanekud on oodatud e-postile info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 17. juunil 2019. a.

Kaitsekorralduskava eelnõuga saab tutvuda SIIN (1.61 MB, PDF)

Lisainfo: Gunnar Raun, 5688 7157, gunnar.raun@keskkonnaamet.ee.

Foto: Kaarmise järv, autor Gunnar Raun

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.