Sa oled siin

Kõrgessaare-Mudaste hoiuala kaitsekorralduskava koostamine

Keskkonnaamet teatab, et koostamisel on Hiiumaal asuva Kõrgessaare-Mudaste hoiuala kaitsekorralduskava aastateks 2021–2030. Kaitsekorralduskavas antakse ülevaade kaitstavast alast, selle maakasutusest, huvigruppidest ning inventuuride ja uuringute vajadusest. Kavas kirjeldatakse ala eesmärgiks olevaid loodusväärtusi, nende mõjutegureid ja kaitsemeetmeid ning esitatakse tegevuste tabel, kuhu on märgitud tegevuste loodetav läbiviimise aeg ja paljudel juhtudel ka arvatav maksumus.

Oodatud on täiendavad ettepanekud kaitsekorralduslike tegevuste, sh koosluste hoolduseks vajaliku taristu, tehnika, loomade jne kohta kirjalikult e-posti aadressile info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 27. aprilliks 2020.

Arvestades kehtivat eriolukorda, ei korraldata kaitsekorralduskava tutvustavat avalikku koosolekut.

Lisainfo: Keskkonnaameti kaitse planeerimise büroo spetsialist Andres Miller, tel. 503 6455, e-post: andres.miller@keskkonnaamet.ee.

Kaitsekorralduskava eelnõuga saab tutvuda SIIN (4.14 MB, PDF).

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.